STR

Žádné blízké závody v dohledu

Ester Ledecká vítá hlavního partnera

Ester Ledecká vítá hlavního partnera
15. 6. 2017

Nedávno korunovaná královna bílé stopy Ester Ledecká, přivítala v portfoliu svých partnerů další velmi silnou značku. Úřadující světová šampionka ve snowboardovém paralelním obřím slalomu  a naše současná lyžařská jednička bude v následující sezoně na svých lyžařských i snowboardových kombinézách nosit logo společnosti Robe Lighting.

Světový lídr na poli světelné a osvětlovací techniky se zařazuje mezi hlavní partnery dvaadvacetileté sněhové obojživelnice. Na spojení mého jména s touto značkou jsem kývla s radostí. Pečlivě si vybírám nejen členy svého týmu, ale i partnery se kterými spolupracuji. Firma Robe lighting mě inspiruje svojí profesionalitou. Jejich výrobky jsou dokonalé a spolehlivé, proto jejich světla používají ti nejlepší z nejlepších od Roling Stones po Johna Mayera. To, že se objeví značka Robe lighting na mých kombinézách mě těší a na oplátku očekávám, že po mě pojmenují třeba boďák pro koncertní turné Bryana Adamse. Mohlo by se jmenovat STR 2017: řekla k podpisu kontraktu jedna z hlavních českých nadějí pro blížící se sportovní svátek v jihokorejském Pchjongčchangu.

Společnost Robe lighting se jako ryze česká společnost snaží podporovat domácí talentované sportovce a umělce, kteří mají ten správný drive. Ester Ledecká je nám svým nadáním a přístupem k životu velmi blízká. Patří mezi světovou špičku, stejně jako naše výrobky. Je dravá, progresivní a inovativní. To vše nás spojuje. Proto jsme se rozhodli stát se partnery a podpořit ji v její zdá se zatím nejdůležitější sezoně. Věříme, že spojení STR a ROBE bude fungovat skvěle a společně našim fanouškům připravíme super zážitky, řekl za nového hlavního partnera Ester Ledecké jeho marketingový manažer Jiří Baroš.

Robe Lighting je světovou jedničkou ve vývoji světel pro televizní studia, divadla, koncertní sály a koncerty, kluby, bary a také pro architekturu. Veškerý vývoj a výroba probíhají na Valašsku, odkud jsou výrobky prostřednictvím distribuční sítě vyváženy do více než 100 zemí na všech kontinentech.

Více než 600 zaměstnanců pracuje na rozloze 48 000 metrů čtverečních společnosti Robe ve Valašském Meziříčí. Budoucnost je plná ambiciózních plánů a nápadů. Společnost Robe se zaměřuje na navrhování a výrobu kvalitních produktů využívajících nejnovější dostupnou technologii, aby splňovaly kreativní, technické a praktické požadavky široké škály uživatelů a investorů.

Společnost byla založena zkraje 90. let Ladislavem Petřekem a Josefem Valchářem, kteří jsou stále jejími vlastníky a aktivně společnost řídí i dnes.